piątek, 23 września 2011

nowy ...6 września urodził nam  się trzeci syneczek ,taki malusieńki zupełnie tj 2730 g  i  51 cm . 

6 komentarzy:

 1. Dorotko, wielkie gratulacje!!! Niech Was Bóg błogosławi i zdrowiem obdarzy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje Gratulacje! :)

  Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

  Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert → http://darmoweszablony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromne gratulacje! I nieslychanie fajnie, ze podzielilas sie z nami tak cudownymi zdjeciami. Niech sie zdrowo chowa i da popalic tylko braciom, nie mamie ;-)
  Pozdrowienia
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje serdeczne! Niech Maluszek zdrowo rośnie i będzie Wam samą radością i pociechą! Niech spotyka samych mądrych dobrych ludzi na swojej drodze!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochane blogerki DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA ,przyjmujemy !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny !!! Moje gratulacje , trzymajcie się ciepło :)

  OdpowiedzUsuń